Mgr. Michal Wiedermann

advokát, partner AK Wiedermann

Michal promoval v r. 2005 na Právnické fakultě MU a ihned poté nastoupil na pozici koncipienta v prestižní brněnské advokátní kanceláři se zaměřením na vymáhání a odkup pohledávek pro významné klienty a přední české banky.

V roce 2007 založil společnost specializující se na administraci rozhodčích řízení a vykonával činnost rozhodce v rámci sporů, jejichž účastníky byli mimo jiné velcí poskytovatelé spotřebitelských úvěrů (CashGate, Profidebt) a leasingové společnosti (UniCredit Leasing).

Je jedním z prvních rozhodců zapsaných v seznamu rozhodců vedeném Ministerstvem spravedlnosti ČR a současně v seznamu rozhodců České leasingové a finanční asociace. Od r. 2009 je zakládajícím partnerem advokátní kanceláře se specializací na stavební a realitní právo.

Pro klienty realizující developerské projekty zajišťuje kompletní právní servis. Jako advokát se podílel na developerských projektech v hodnotě přesahující 4 mld. Kč. Mezi další specializace kanceláře lze zařadit poradenství při fúzích a akvizicích společností a právní servis při emitování cenných papírů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Odesláním formuláře na stránce dáváte souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů.