mít big picture pohled je základ úspěchu

Jedna služba, která přinese vašemu majetku úplně vše

Daňové poradenství Ostatní služby Podpora Financování Investiční poradenství Finanční plánování Majetkové plánováni Realitní služby Advokátnía notářské služby Rizika Účetnictví, výkaznictví Daňová přiznání Korporátní strategie Mezinárodní zdanění Daňová optimalizace Daňové posouzení Charita, filantropie Finanční vzdělávání Prodej nemovitostí Nákup vlastní nemovitosti Nákup investiční nemovitosti Správa investičních nemovitostí Zajištění kompletníkomunikace s potřebnými osobami Zajištění administrativy Využití kontaktů a vazeb Investiční strategie Komplexní správa portfolia Rebalancování a realokace Evidence majetku Plánování renty Koordinace & propojení jednotlivých typů aktiv Práce s equitou v nemovitostech Finanční plány a strategie Definování cílů Správa produktového portfolia Rozpočtování, cashflow Alokace rezerv Oceňování a zajištění Rodinná ústava Svěřenské fondy Mezigenerační transfery Úpravy ve složení majetku a jeho strategii Obchodní & občanské právo Nemovitostní právo Založení společnosti Závěti Předmanželské smlouvy Úschova peněz Analýza a pojmenování rizik Plánování dědictví Krizové plánování Pojistný plán Hypotéky Ostatní úvěry pro fyzické osoby Projektové financování Refinancování v kontextu majetkové strategie Práce se zástavami v kontextu majetkové strategie
Daňové poradenství Ostatní služby Podpora Financování Investiční poradenství Finanční plánování Majetkové plánováni Realitní služby Advokátní a notářské služby Rizika Účetnictví, výkaznictví Daňová přiznání Korporátní strategie Mezinárodní zdanění Daňová optimalizace Daňové posouzení Charita, filantropie Finanční vzdělávání Prodej nemovitostí Nákup vlastní nemovitosti Nákup investiční nemovitosti Správa investičních nemovitostí Zajištění kompletníkomunikace s potřebnými osobami Zajištění administrativy Využití kontaktů a vazeb Investiční strategie Komplexní správa portfolia Rebalancování a realokace Evidence majetku Plánování renty Koordinace & propojení jednotlivých typů aktiv Práce s equitou v nemovitostech Finanční plány a strategie Definování cílů Správa produktového portfolia Rozpočtování, cashflow Alokace rezerv Oceňování a zajištění Rodinná ústava Svěřenské fondy Mezigenerační transfery Úpravy ve složení majetku a jeho strategii Obchodní & občanské právo Nemovitostní právo Založení společnosti Závěti Předmanželské smlouvy Úschova peněz Analýza a pojmenování rizik Plánování dědictví Krizové plánování Pojistný plán Hypotéky Ostatní úvěry pro fyzické osoby Projektové financování Refinancování v kontextu majetkové strategie Práce se zástavami v kontextu majetkové strategie

Všechny služby, ze kterých se wealth management skládá, nevyužijete hned. Některé nikdy, některé třeba za pár let. My ale dokážeme poznat ty, které jsou relevantní pro vaši konkrétní situaci a danou službu okamžitě zavést do praxe.

Na některé ze služeb (např. právo, financování apod.) využíváme naše externí specialisty. Pro vás to ale neznamená žádnou komunikační zátěž navíc – naopak celou spolupráci se všemi lidmi koordinujeme jako jeden mozek. Stejně tak je možné do wealth managementu zapojit např. vašeho stávajícího advokáta nebo pojišťováka, pokud budete chtít.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Odesláním formuláře na stránce dáváte souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů.