toto umíme my, naši lidé

Investiční poradenství

Investiční poradenství

Investice. Jedna z hlavních oblastí, proč za námi klienti přichází. Chtějí zhodnocovat své majetky. Chtějí si splnit své cíle. Investiční poradenství vnímáme ve wealth managementu jako klíčovou oblast, ale vždy upozorňujeme, že není opravdu jedinou. S našimi klienty zastáváme strategii wealth protection. Neinvestujeme tedy spekulativně, nečasujeme a ani necílíme na nadprůměrné výnosy. Díváme se na majetky s výhledem desítek let a jde nám tedy primárně o dlouhodobý a predikovatelný růst, který je schopný odolávat i různým méně příjemným scénářům. Dbáme na důslednou diverzifikaci majetku jako celku a na koncepci řešení, abychom pracovali s určitou pravděpodobností, že se k našim cílům opravdu dostaneme.

Na druhou stranu, neškatulkujeme všechny klienty do jedné skupiny. Každý klient má jiný rizikový profil, finanční zázemí, zkušenosti a zájmy - to vše se snažíme do investičního přístupu promítnout. Někdo je fanoušek kryptoměn, tak při splnění určitých podmínek dokážeme nížší jednotek % akceptovat, někdo nechce vlastnit fyzická aktiva, tak jej nebudeme do pořízení nemovitosti tlačit a podobně.

Protože jsme placeni přímo, tak nás neovlivňují konkrétní možnosti a platformy.

Investiční poradenství je tedy vysoce individuální záležitost, současně stěžejní oblast, a proto jí věnujeme dostatek času nejen zpočátku, ale hlavně v průběhu spolupráce.

toto umíme my, naši lidé

Oblasti finančního poradenství, kterými se zabýváme

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Odesláním formuláře na stránce dáváte souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů.