toto umíme my, naši lidé

Řízení a zajištění rizik

Řízení a zajištění rizik

Tato oblast je relativně široká. Neorientujeme se jen na růst majetku, ale zabýváme se hodně i jeho ochranou. Víme totiž, jak těžké je něco vybudovat, a jak rychle se to dá ztratit.

Do této oblasti spadají například následující témata:

Zabýváme se dědictvím, respektive Vaší smrtí. Řešíme, jaký by byl rozpad majetku, jaké by byly vhodné úpravy pro jeho zachování a pro zajištění fungování rodiny. Diskutujeme o chodu firmy, zastupitelnosti a jejím dalším pokračování. Kromě praktických věcí řešíme i vztahy, které do řešení kolikrát zásadně promlouvají.

Řešíme krizový plán. Ten dává jasné instrukce, co má být s celou řadou věcí po Vaší smrti nebo v případě kómatu. Objasňuje například jaké máte pohledávky, o kterých nikdo neví, kde jsou klíče k investičním bytům, kontakty na nájemníky, uložené kauce, kde se najdou různé smlouvy a spousta dalších věcí. Krizový plán řeší věci, o kterých ví málokdo z Vašeho okolí.

Řešíme pojištění. Jeho koncept a to, zda jej potřebujeme. Jdeme tedy riziko po riziku a rozebíráme, počítáme a hodnotíme, jak k němu přistoupit, a co zajistit pomocí pojišťoven. A co zvládneme řešit sami.

toto umíme my, naši lidé

Oblasti finančního poradenství, kterými se zabýváme

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Odesláním formuláře na stránce dáváte souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů.