Samuel Pšeja

řídící partner

Samuel je sice ještě mladý, ale jak i jeho pozice napovídá, věk nechal daleko za sebou, protože toho stihl již víc než dost. V mládí studoval půl roku v Americe na Havaji, prošel si stáží v londýnské realitní kanceláři a byl fotbalovým rozhodčím v krajských soutěží. To do 18 let věku. Přesně v 18 letech, během studií na střední škole, se pustil plnohodnotně do finančního poradenství. Během své cesty se objevil ve výběru TOP 20 dvacátníků roku 2019 dle Euro.cz, stal se řečníkem Konference českých nadějí, členem české profesní organizace AFPČR a britské FEIFA. V AFPČR působí dokonce jako člen Rady.

Jako nejmladší poradce ve 22 letech přešel do honorovaného režimu poradenství a začal se službou wealth managementu. Stal garantem akreditovaného předmětu pro výuku učitelů ZŠ a SŠ pod taktovkou organizace INEV. Samuel má aktuálně pod přímou správou přes 80.000.000 Kč a měsíčně mu rukama prochází přes 1.500.000 Kč do investic. Jeho doménou je extrémní drive, obrovský přehled a schopnost “vidět za roh”.

Má rád práci pod tlakem a v těžších situacích umí zůstat klidný a udržet nadhled. Jako koníček studuje na Cevro Institutu obor Právo v obchodních vztazích, provozuje e-shop s portským vínem, baví ho sport, gastronomie a miluje cestování, kdy navštívil již přes 70 destinací a 120 letů. Aktuálně se také podílí na realizace developerského projektu na Vysočině o rozsahu 18 RD.

Sama a jeho hosty si můžete také poslechnout v podcastu 5reasons, který pravidelně vydává a za kterým stojí právě Fiduciam. Mimo jiné je i autorem knihy "Jak si sestavit nerozbitný finanční plán", kterou napsal s Tomášem Brázdou.

V rámci aktivit firmy Fiduciam Samuel také s partnerem založili firmu Postaráme, ve které pro klienty nakupují investiční byty a ty následně spravují. Tento krok byl tedy další dílkem do skládačky toho, co vše Fiduciam umí a na čem se podílí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Odesláním formuláře na stránce dáváte souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů.