Tomáš Brázda

analytik, vedoucí Postaráme.cz

Tomáš Brázda u nás působí od začátku roku 2022, kdy si první 3 měsíce prošel trainee programem. Jeho prací je tvorba nástrojů pro práci s klienty – reporting, výroční zprávy a finanční plány. Mimo jiné nám pomáhá i s menšími analýzami trhů a produktů. V oboru financí se pohybuje od 21 let. Mezi jeho silné stránky řadíme perfektní znalost finanční matematiky a konstruktivní myšlení. Ve volném čase čte odborné publikace nebo se zlepšuje v základech kódování (HTML/CSS). Neustále přemýšlí, zkouší a zdokonaluje finanční plány, ať už rentiérské, tak i pro klienty v akumulační fázi života. Tomáš má extrémní disciplínu a smysl pro detail – každá věc musí být dle něj dobře měřitelná a vyhodnotitelná.

Toto vše Tomáše zavedlo o kus dál. V roce 2023 jsme s partnerem založili firmu postarame.cz a Tomáš v ní hraje významnou roli. Dostal na starost její řízení a současně řeší celý proces nákupu a správy investičních bytů. Zužitkovává zde své analytické schopnosti, ale i lidský přístup a obchodního ducha. Navíc je jeho velkou výhodou vzdělání v oblasti stavebnictví, takže perfektně rozumí nemovitostem i po stránce technické.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Odesláním formuláře na stránce dáváte souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů.